Maison Autrique - French Connect Songs Trio-

French Connect Songs Trio

Het French Connect Songs Trio brengt een subtiele en verfrissende jazzy herinterpretatie van de grote klassiekers uit het Franse chanson. Zonder ooit te ver af te wijken van de oorspronkelijke melodieën, voegt het trio een vleugje swing, groove en improvisatie toe aan elk nummer, met behoud van de poëtische kracht van de teksten. Brel, Brassens, Henri Salvador, Le Forestier, Cabrel, Lavilliers en Bashung worden met elegantie en gevoeligheid herontdekt. Hun muzikale wereld is toegankelijk maar verfijnd, vertrouwd maar verrassend: niet te jazzy voor de chansonliefhebber, en niet te licht voor de jazzfanaat. Het resultaat? Een warm en zonnig muzikaal avontuur, doordrenkt met nostalgie en gedragen door oprechte muzikale verbondenheid.

Het trio verenigt drie artiesten met rijke en complementaire achtergronden. Max, zanger en autodidactische gitarist, was medeoprichter van de groep "Citizen Jane" in de jaren ’90. Zijn warme stem en gevoelige interpretatie vormen het hart van het project. Aan zijn zijde staat Wynand Mawet, een klassiek geschoolde gitarist (afgestudeerd in 2012 met twee masters), gepassioneerd door jazz, gipsy jazz en wereldmuziek. Hakim Talbi, contrabassist en klassiek pianist opgeleid aan het Conservatorium van Bergen, beweegt zich vlot tussen klassiek, jazz, wereldmuziek en populaire muziek. Samen creëren ze een unieke, uitgebalanceerde en oprechte muzikale ervaring.

 

Na het concert volgt een drankje met de musici.

 

Reserveer uw plaatsen door uw betaling te doen op rekening BE38 0689 5424 2072, met als mededeling: "French + uw naam + aantal plaatsen".
Voor een bevestiging, stuur ons een e-mail naar Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien., met vermelding van de naam waarmee u de overschrijving hebt uitgevoerd.

 

Algemene verkoopsvoorwaarden

Inschrijvingen

Uw inschrijving voor het concert is bevestigd zodra het totale bedrag van de tickets is betaald. Indien de betaling niet op de rekening van Maison Autrique is ontvangen, behouden wij ons het recht voor om een bewijs van betaling te vragen voordat u toegang krijgt tot het concert.
De inschrijving voor het concert geeft geen toegang tot de tentoonstelling. Bezoekers hebben alleen toegang tot de ruimtes die gereserveerd zijn voor het concert.

Annuleringen

Elke annulering dient onmiddellijk aan ons gemeld te worden (per post of e-mail).

Terugbetalingsvoorwaarden:

  • Annulering tot één maand voor het concert: Maison Autrique behoudt zich het recht voor om 25% van het bedrag in te houden als administratiekosten.

  • Annulering binnen de 15 dagen voor het concert: geen terugbetaling, tenzij wij een andere kandidaat vinden. In dat geval krijgt u 75% terugbetaald.

  • Vroegtijdig vertrek tijdens het concert geeft geen recht op terugbetaling.

 

Materiële schade

Indien toeschouwers schade toebrengen aan het ter beschikking gestelde materiaal, zijn zij verantwoordelijk voor de vervanging ervan.

Event Information

Event Date 27-06-2025
Individual Price €20,00
Location Autrique Huis

Het Autrique huis

Adres

Haachtsesteenweg 266
1030 Schaarbeek
Belgïe

Openingstijden

Van woensdag tot zondag,
van 12 tot 18 uur
(laatste toegang om 17u30)
Gesloten op feestdagen

Reserveren is niet nodig voor individuele bezoeken.

Tarieven

Volle prijs: 9.00€
Senioren, studenten, werkzoekenden: 6.00€
Kinderen, Schaarbeekse inwoners: 3.00€
Artikel 27: 1.25€ + ticket
ICOM, museumpas, Brussels Card, Art Nouveau Pass: gratis